Biz Kimiz

Murat Kandemir, yetkili Kanada göçmenlik danışmanıdır ve tek lisans veren meslek odası ICCRC’nin (Kanada Göçmenlik Danışmanları Düzenleyici Konseyi) üyesidir.

Şirketimiz Kanada göçmenlik kanunu konusunda tecrübelidir ve tüm göçmenlik sorunlarınızı çözer ve Ekspres Giriş göçmenlik programı kapsamında Nitelikli Eleman Başvuruları, Yatırımcı ve Geçici Çalışma İzin başvuruları, Öğrenci vizesi ve Aile Birleşimi gibi tüm göçmenlik başvurularınızı en doğru şekilde gerçekleştiririz. Bu konulardaki yılların tecrübesiyle size danışmanlık hizmeti verir ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizin Kanada göçmenliğinde atılacak en iyi adımı atmanızda size yardımcı oluruz.

Firmamızın Kanada ve diğer ülkelerde beraber çalıştığı temsilcileri ve partnerleri vardır. Göçmenlik danışmanımız, kadromuz ve partnerlerimizle birlikte müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi kendimize görev sayar.

Diğer Kanada göçmenlik firmalarından ayrı olan tarafımız müşteri merkezli olmamız ve müşterilerimizin ihtiyacına göre biçimlendirilmiş hizmeti sunmamızdır.

Göçmenlik danışmamız Murat Kandemir aynı zamanda ATIO (Ontario Mütercim Tercümanlar Odası)’nun da tam üyesidir. Tüm evraklarının Kanada’nın tüm resmi kurumlarında tanınacak şekilde ATIO onaylı olarak tercüme edilmektedir. Murat Kandemir IRB (Göçmenlik ve İltica Kurulu) mahkemeleri, Ceza ve Trafik Mahkemeleri, Toronto Polisi, gözaaltı merkezleri ve çeşitli hastaneler gibi resmi kurumlarda belgeli tercüman olarak görev yapmıştır.