Göçmenlik

Kanada'ya Göç Etmek

Kanada çok kimlikli nüfusu ile diğer birçok ülkeden ayrılır. Her sene dünyanın her tarafından binlerce göçmen göçmenlik ve yerleşmek için çok ideal bir ülke olan Kanada’yı yeni evleri olarak seçmektedir.

Kanada sahip olduğu potansiyle ile dünyanın en zengin ülkelerinden birisidir. Her sene Kanada’ya gelen göçmenler kendi eşsiz kültürel zenginliklerini de Kanada’ya getirmekte ve ülkenin çeşitliliğine katkıda bulunmaktadır. Farklı ırkların, dinlerin ve etnik geçmişi olanların barış ve huzur içinde yaşadığı bir ülkedir Kanada.    

Aynı Kanada’nın başbakanı Justin Trudeau’nun dediği gibi “Kanada farklılıklarımıza karşın değil onların varlığıyla bir ulusun güçlü olacağını kanıtlamıştır”

Kanada’ya göç etmeyi arzuluyorsanız size bu konuda yardımcı olabiliriz. Bu internet sayfasında Kanada göçmenlik ve vize başvuruları hakkında bilgi bulabilirsiniz.  

Herhangi bir göçmenlik programına uygunluğunuzu tespit edebilmek için bize CV’nizin son halini ve varsa TOEFL/IELTS sınav sonuçlarınızı gönderin. Eğer bir işletme sahibiyseniz ve Kanada’ya eyalet aday programları (PNP) vasıtasıyla göç etmeyi düşünüyorsanız bunlara ek olarak özet şirket profil bilgisini gönderebilirsiniz. Size mutlaka dönüş yapılacaktır.