Kanada'da Eğitim

Kanada'da Eğitim

Kanada göçmenlik kanununda uzman olan kurumumuz Kanada’da İngilizce dil eğitimi almak isteyen öğrencilerede danışmanlık eğitimi vermektedir. Akademi-Kanada Göçmenlik ve Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı (Akademi-Kanada) kendisini yurtdışı eğitim danışmanlık hizmetleri konusunda da geliştirmiştir.

Türk öğrencilerinin ihtiyaçları konusunda uzman olarak amacımız Kanada deneyimlerimizle birlikte Türk öğrenciler lle Kanada eğitim kurumları arasında bir köprü oluşturmaktır.

Akademi-Kanada Toronto, Kanada merkezlidir ve öğrencilere online iletişim araçlarının yanı sıra gerek Türkiye’de ve gerekse Kanada'da eğitim danışmanları ile hizmet sunmaktadır.

Hizmetlerimiz

Ciddi bir yatırım maliyeti ve zaman gerektirdiğinden yurtdışında eğitim öğrenciler için çok önemli bir karardır. Eğitim planlarına uygun bir okulu seçmenk bir çok öğrenci için zordur. Kurum seçmek kapsamlı bir bilgi ve çok boyutlu bir karar verme sürecini gerektirir. Biz öğrencilerimize Kanada eğitimleri için danışmanlık hizmeti sunuyoruz ve onları kendi eğitim hedeflerine ulaşmada en yararlı olacağına inandığımız eğitim kurumularıyla tanıştırıyoruz.

Akademi-Kanada’nın öğrencilerine verdiği danışmanlık hizmetleri aşağıda sıralanmıştır.

  • Öğrenciye ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun Kanada eğitim kurumları hakkında bilgi vermek;
  • Başvuru süreci hakkında öğrencileri bilgilendirmek;
  • Başvuru esnasında hazırlanması gereken evraklar konusunda öğrenciye yardımcı olmak ve başvurunun eksiksiz olması için tüm evrakları gözden geçirmek;
  • Başvuru evraklarını arzu edilen eğitim kurumlarına göndermek ve başvuru süresince eğitim kurumları ile öğrenciler arasındaki bağlantıyı sağlamak;
  • Öğrencilere gerekli vize ve öğrenci izni alımında yardımcı olmak;
  • Öğrencilerin Kanada seyahati için hazır olduğundan emin olmak; ve
  • Öğrenciler Kanada’ya vardıklarından sonra da öğrenci ile Kanada eğitim kurumu arasında köprü olmaya devam etmek.