Dil Okulları

Kanada Dil Okulları

ABD, Avustralya, Kanada ve İngiltere’de faaliyet gösteren OHC dilokulları her yaş için uygun sınıflarda yüksek kalitede İngilizce dil eğitimleri düzenliyor ve ayrıca IELTS, iş İngilizcesi gibi özel amaçlar için İngilizce dersleri de düzenliyor. OHC’nin Kanada’da Toronto, Vancouver ve Calgary’de okulları vardır.
Okulun internet adresi http://www.ohcenglish.com/
Okul hakkında yazımızı okuyabilirsiniz https://goo.gl/GqF12y  
OHC için bizimle kontak kurabilirsiniz.

 

 

Kanada üniversiteleri ve yüksek okullarında başarılı olmak isteyen öğrencileri hazırlayan akademik amaçlı İngilizce dil eğitimi veren bir okuldur. CultureWorks’un diğer okullardan farkı eğitimlerin üniversite ya da yüksek okulların kampüslerinde veriyor oluşudur. Kampüslerde verilen eğitimlere katılmak isteyen öğrencilere şartlı kabul veren CultureWorks öğrencileri eğitimlerini bitirdikten sonra üniversite ve yüksek okullardaki programlara kabul edilirler.
Okulun internet adresi http://cultureworkstheschool.com/
Okul hakkında yazımızı okuyabilirsiniz https://goo.gl/G8aVPn 
CultureWorks için bizimle kontak kurabilirsiniz.

 

International Gateway Kelowna (IGK) 2002’den beri British Columbia eyaletinde Kelowna bölgesinde faaliyet gösteren en eski dil okullarından birisidir. Bölgesinde oldukça ünlenen okul tüm yaşlara uygun İngilizce dil eğitimlerin yanı sıra yaz kampları ve kolej geçiş programları (Pathway programs) sunmaktadır. British Columbia eyaletinin bu çok güzel Kelowna şehrinde İngilizce dil eğitimi alarak mükemmel bir tecrübe yaşayabilirsiniz.
Okulun internet adresi http://igcanada.com/
IGK eğitim kampanyaları için bizimle kontak kurabilirsiniz.